Genel Müdür DR. Fahrettin POYRAZ  Antalya Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerdeki personele yönelik olarak gerçekleştirilen ‘Pazarlama ve Performans İstişare Toplantısı’ eğitiminin açılışına katıldı.

Eğitim toplantısına Genel Müdür Dr. Fahrettin POYRAZ’ ın yanı sıra; Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Ethem ÜSTÜNER, Genel Müdür Yardımcısı  Özgür GÜVEN, Pazarlama Daire Başkanı İlyas KILIÇ, Merkez Birliği Strateji Geliştirme ve Koordinasyon Müdürü  Abdurrahim Harun KIRMIZI, Pazarlama Müdürü Emir Gaffar ATEŞ,  Bölge Müdürü Yakup KASAL, Bölge Müdür Yardımcıları Sezai YILDIRIM VE Nadir YÜKSEL ile kooperatif yetkilileri iştirak etti.

Genel Müdür Dr. Fahrettin POYRAZ toplantı açılışında yaptığı konuşmada “Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz ve bu zor dönemi hep birlikte el birliği ile atlatacağız. Tarım Kredi Kooperatifleri olarak köklü bir geçmişe ve geleneğe sahibiz. Bu kurumu hep birlikte daha da geliştirip güçlendireceğiz. Bu manada çeşitli çalışmalarımız devam etmektedir. Öğrenmenin yaşı yoktur. Eğitimler bizim için önemlidir. Bugün burada verilecek eğitimin sizlere faydalı olacağını düşünüyorum. İster yönetici ister yönetilen, ister pazarlayan, isterse bu pazarlanan malı alan müşteri konumunda olunsun, konusu farklı kavramlarla anlatılsa da bu eğitim sürecinin konusu insandır. Sizlere çalışmalarınızda başarılar dilerim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Eğitim toplantısı kapsamında Antalya Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerden çeşitli faaliyet konularında başarı gösteren kooperatif yetkililerine plaket verildi.

Toplantı sonrası Antalya Bölge Birliğini ziyaret eden Genel Müdür Poyraz, Bölge Birliği Yönetim Kurulu Üyeleriyle toplantı yaptıktan sonra personel ile sohbet etti.

Ardından Antalya Bölge Birliğine bağlı birim kooperatifleri ziyaret eden Poyraz çalışmalar hakkında bilgiler alıp başarılar diledi.