GROUPAMA PİLOT PROJE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Antalya Bölge Birliğinde, Groupama Sigorta A.Ş. tarafından 2010 yılında başlatılan ve takip eden yıllarda devam eden sigortacılık faaliyetlerini geliştirmek, etkin satış yöntem ve metotlarını uygulamak ve yaygınlaştırmak amacıyla yapılan Proje Kooperatif uygulaması için daha önce tanıtım toplantısı gerçekleştirilmişti. 11.05.2017 tarihinde Groupama, Kooperatif ve Bölge Birliği yetkililerinin katılımı ile pilot proje çalışmalarının değerlendirilmesi ve karşılıklı istişarenin sağlanması amacıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.

 

Proje tanıtım toplantısına Bölge Müdürü İbrahim Kamil KABALAR, Bölge Müdür Yardımcısı Halil OYAN, Sigorta Yönetmeni Nevin ÇINAR ve Sigorta Yönetmen Yardımcısı Hacı Ali GÜNDOĞAN ile Özgüney, Körküler, Salur, Kozluca, Kozağacı, Gölova, Cumalı, Kasaba ve Bağsaray Tarım Kredi Kooperatifleri personeli ve Groupama Yetkilileri katıldı.

 

Antalya Bölge Müdürü İbrahim Kamil KABALAR, “Sigortacılık bizim önemli faaliyetlerimizden biri haline gelmiştir. Bizim için bir gelir kaynağı olmasının yanında, ortaklarımızın indirimli kredi kullanabilmesi ve doğal afetlerden zarar gördüğü takdirde zararının karşılanması ve verdiğimiz kredilerin geri dönüşü açısından da çok önemlidir. Sigortacılığın ortaklarımıza anlatılmasında hala eksikliklerimiz var ve bunların giderilmesi için proje kooperatif uygulamaları yapılıyor. Seçilen 9 kooperatifimiz proje kapsamında hem prim hem de adet artışı ile üzerlerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmiş olup, verilen hedeflere ulaşma noktasında da ellerinden gelen gayreti göstereceklerine olan inancım tamdır. Her zaman olduğu gibi yılın kalan bölümünde de gerek sigortacılık, gerekse satış, kredi ve tahsilat konularında çalışmalarımıza ara vermeden devam etmeliyiz. Sizlere çalışmalarınızda başarılar dilerim.” dedi.  

 

Toplantıda pilot uygulamada tespit edilen kooperatiflerin gerçekleşen üretim rakamları ve bundan sonraki süreçte yapacakları çalışmalar görsel anlatımlar karşılıklı diyaloglar halinde sunuldu.

           

            Toplantıya katılan Kooperatif yetkililerine Bölge Müdürü İbrahim Kamil KABALAR tarafından 2017 Yılı Sigorta Satış Projesine katılım belgeleri verildi.

 

Okunma 357 defa