Tarım Kredi Kooperatifleri Antalya Bölge Birliği’ne bağlı kooperatiflerin tüm personeli ile kooperatif bazında birebir görüşme yapılarak performans değerlendirme toplantıları gerçekleştirildi. Antalya Bölge Birliği Toplantı salonunun yanı sıra Burdur ve Isparta illeri ile Kumluca ve Manavgat ilçelerinde toplam 2 hafta süren toplantılar Tarım Kredi Kooperatifleri Antalya Bölge Müdürü Sayın Yakup KASAL, Bölge Müdür Yardımcıları Sayın Sezai YILDIRIM, Sayın Nadir YÜKSEL ve Sayın Gökay POYRAZ’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Her bir kooperatif ile ayrı ayrı görüşme şeklinde gerçekleştirilen toplantılarda, kooperatiflerin kredi kullandırma ve tahsilat durumları, satış rakamları, sigorta üretimleri, ürün alımları, saha çalışmaları, çiftçi ziyaretleri gibi konularda değerlendirmeler yapıldı.

Bunun yanı sıra, kooperatif personelinin karşılaştıkları sorunlar, çözüm yolları ve daha verimli bir çalışma için neler yapılabileceği hakkındaki düşünceleri de göz önünde bulundurularak istişarelerde bulunuldu.